Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wypełnienie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzią przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmują do wiasomośći, że przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

5 lat ochrony. 5 lat spokoju.

Czy chciałbyś, żeby Twój Volkswagen miał ochronę na wypadek awarii na lata? Nie musiałbyś przejmować się kosztami napraw samochodu i miałbyś święty spokój...

Jeśli tak, to skorzystaj z oferty Ubezpieczenia na wypadek awarii Volkswagen Life Time. Oferta ta zapewnia pokrycie kosztów ewentualnej awarii mechanicznej lub elektrycznej Twojego pojazdu.

Teraz możesz mieć ochronę na wypadek awarii do 5 lat - do tego bez limitu kilometrów. Przez pierwsze 2 lata, kupując nowy samochód jest on chroniony gwarancją producenta.*

Ubezpieczenie na wypadek awarii Volkswagen Life Time:

Volkswagen Life Time możesz wykupić nawet do 18 miesięcy od daty pierwszej rejestracji. Daje to możliwość skorzystania z oferty również tym Klientom, którzy podejmą decyzję pod koniec trwania gwarancji fabrycznej.

Naprawy dokonywane są przez specjalistów Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Samochodów Użytkowych Volkswagen, wyłącznie w oparciu o nowe części zamienne. Zapewnia to najwyższą jakość, zgodną z wytycznymi producenta oraz zwiększenie wartości rezydualnej pojazdu.

Święty spokój? Wystarczy wybrać czas ochrony dodatkowej... 3 rok, 4 rok, 5 rok... i jej zakres:

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo w naszym Autoryzowanym Serwisie marki Volkswagen Samochody Dostawcze lub pod nr infolinii 0801 200 600.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Szanowni Państwo,


Z uwagi na sytuację pandemiczną i zmiany kadrowe nasz salon jest nieczynny w soboty.


Za utrudnienia najmocniej przepraszamy.

schowaj
rozwiń