baner
Porsche Warszawa Okęcie

Nowy ID. Buzz i ID. Buzz Cargo

Zamów już dziś!


Sprawdź
Porsche Warszawa Okęcie

ID. Buzz jest gotowy do zdefiniowania
na nowo
przyszłego oblicza mobilności

Czas na nową generację mobilności: oto innowacyjny ID. Buzz. To pierwsza koncepcja całkowicie elektrycznego busa od Volkswagena - multifunkcjonalny pojazd stworzony od podstaw w nowatorski sposób. W pełni elektryczny ID. Buzz pomieści rodzinę i znajomych, pozwoli sprostać wyzwaniom codzienności - nawet w wielkomiejskim gąszczu ciasnych ulic. Zapraszamy do zapoznania się z wizjonerskim designem ID. Buzz, w którym kompaktowe gabaryty łączą się z przestronnością i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Poznaj nową koncepcję przestrzeni wewnętrznej, gdzie został wykorzystany duży procent materiałów pochodzących z recyklingu. Pojazd posiada także imponujące wyposażenie komunikacyjne, funkcje cyfrowe oraz inteligentny system ID. Light. Dzięki ID. Buzz łatwo przekonasz się o zaletach nowoczesnej mobilności elektrycznej.

id-buzz-night

Design na miarę nowoczesności

Jest to hołd złożony pierwszemu modelowi „Bulli”, a jednocześnie zupełnie nowy samochód: Na życzenie dostępny w czterech dwukolorowych wersjach ID. Buzz łączy w sobie wyrazistą stylistykę i nowoczesne proporcje z innowacyjną techniką. Dzięki zupełnie nowej i przemyślanej koncepcji wnętrze tego samochodu wraz ze swymi wygodnie regulowanymi siedzeniami oferuje jeszcze więcej miejsca i jeszcze większą elastyczność, podczas gdy oświetlenie ambiente (które na życzenie może obejmować do 30 kolorów) zadba o przyjemną atmosferę. ID. Buzz całym sobą urzeka i uwodzi, oferując maksymalnie dużą przestrzeń i innowacyjną stylistykę oświetlenia.

id-buzz-lake

Zrównoważona mobilność na całego

Kompleksowy zrównoważony rozwój na rzecz świadomej ekologicznie przyszłości: oto nasze podejście, którego odzwierciedleniem jest nowy ID. Buzz. Z tego względu dostarczamy go nie tylko przy zapewnieniu neutralnego bilansu emisji CO21, ale także z dedykowaną opcjonalną ładowarką naścienną ID. Charger2. Użytkownik może dodatkowo naładować swój ID. Buzz certyfikowaną energią Polenergia6 i korzystać z pojazdu lokalnie w sposób całkowicie zeroemisyjny i świadomy ekologicznie - nawet do 419 km3. Wnętrze bez skóry naturalnej oraz zastosowanie odzyskanych materiałów w wielu miejscach sprawia, że ID. Buzz łączy trwałość z dużym komfortem.

id-buzz-interior

Technologia jutra do wykorzystania już dzisiaj

Dobre możliwości połączenia dzięki Car2X4, na życzenie również 30 systemów asystujących oraz dobra widoczność, którą zapewniają dostępne opcjonalnie reflektory LED-Matrix - wszystko to sprawia, że nowy ID. Buzz urzeka licznymi funkcjami cyfrowymi, a jednocześnie oferuje duży komfort i wysoką jakość. Dzięki zintegrowanej na stałe karcie SIM samochód zawsze ma połączenie z internetem: W ten sposób cyfrowe funkcje w ID Buzz zawsze będą w aktualnej wersji. Oprogramowanie systemów możesz łatwo zaktualizować jednym naciśnięciem przycisku dzięki aktualizacjom OTA („Over-the-Air”)5 za pośrednictwem We Connect6.

id-buzz-double

ID. Buzz Cargo:
Nowy wymiar mobilności dla firm

Jakie wymagania powinien spełniać nowoczesny pojazd transportowy dla Twojej firmy? Napęd elektryczny, odpowiednia pojemność transportowa i daleki zasięg - wszystko to znajdziesz w nowym ID. Buzz Cargo. Dzięki nowoczesnym sieciom, cyfrowym systemom i licznym innym inteligentnym funkcjom samochód ten oferuje jeszcze więcej możliwości. Innowacyjny pojazd ID. Buzz Cargo otwiera nowy rozdział mobilności dla firm. Wzorowany wizualnie na pierwszym modelu tzw. "Bulli" jest pierwszym w pełni elektrycznym pojazdem transportowym marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Połączenie tych dwóch cech zaowocowało powstaniem wydajnego i ekologicznego samochodu dostawczego potrafiącego sprostać niemal wszystkim wyzwaniom napotykanym na co dzień w transporcie.

id-buzz-black

Innowacyjnie zaprojektowana przestrzeń ładunkowa sprawia, że ID. Buzz Cargo jest wyjątkowo pojemny

Nowy ID. Buzz Cargo łączy w sobie dużą pojemność akumulatora z niezwykłą zwrotnością: Niewielka średnica zawracania 11,09 m przydaje się zwłaszcza w ciasnych uliczkach miejskich. Dzięki swej nowoczesnej stylistyce przestrzeni ładunkowej nowy ID. Buzz Cargo imponuje dużą ilością miejsca, która pozwala na załadowanie do środka w poprzek dwóch w pełni załadowanych europalet. Gdyby chcieć to wyrazić w liczbach, to przestrzeń ładunkowa wynosiłaby nawet 3,9 metrów sześciennych7. Inteligentne rozmieszczenie schowków w przestrzeni pasażerskiej pozwala na bezpieczne przewożenie większości przedmiotów potrzebnych w pracy (rękawice robocze, calówka itp.). W przypadku dostępnego opcjonalnie odpowiedniego doposażenia bardzo mocny napęd elektryczny bez problemów pozwala na podłączenie przyczepy o masie do 1000 kg. Tak więc nowy ID. Buzz Cargo poradzi sobie z prawie każdym wyzwaniem nowoczesnej mobilności potrzebnej do realizacji działalności gospodarczej.

id-buzz-transport

Bardziej zrównoważony rozwój w nowoczesnej mobilności dla firm

Nowy, w pełni elektryczny samochód ID. Buzz Cargo oferuje nowoczesną mobilność potrzebną do prowadzenia działalności gospodarczej - nawet w przypadku koniecznych dłuższych podróży. Tym dostarczonym z neutralnym bilansem CO28 samochodem ID. Buzz Cargo pokonasz nawet 424 km9 bez konieczności ładowania akumulatora. A w przyszłości dzięki technologii Plug & Charge10 wystarczy, że podłączysz przewód do ładowania i akumulator zostanie naładowany. Ponadto napęd elektryczny w modelu ID. Buzz Cargo umożliwi ci wjazd do zielonych stref w środku miasta, do których ograniczony wjazd mogą mieć samochody z silnikiem spalinowym. Tak więc dzięki nowemu ID. Buzz Cargo będziesz jeszcze bardziej mobilny i elastyczny.

id-buzz-dworzec

Technika przyszłości dostępna już dziś w ID. Buzz Cargo

Nowy ID. Buzz Cargo wspiera Cię na co dzień za pomocą szeregu cyfrowych funkcji na miarę technologii przyszłości. Wyposażenie opcjonalne obejmuje ponad 30 różnych systemów wspomagania i lepszą widoczność na drodze dzięki reflektorom LED Matrix. Nowy ID. Buzz Cargo zapewnia wysoki komfort i jakość. Jednocześnie dzięki zintegrowanej karcie SIM zawsze masz połączenie z internetem. W ten sposób jednym naciśnięciem przycisku możesz wygodnie zaktualizować cyfrowe funkcje dostępne w ID. Buzz Cargo dzięki aktualizacjom OTA („Over-the-Air“)11 za pośrednictwem We Connect12.

id-buzz-gang

Chcesz dowiedzieć się
więcej na temat tej oferty?
Napisz do nas!Zostaw swoje dane - napiszemy do Ciebie,
gdy zostaną opublikowane!

Wypełnij formularz

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe