Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wypełnienie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzią przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmują do wiasomośći, że przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

Samochody zastępcze

Klienci marki Volkswagen Samochody Dostawcze mogą liczyć na natychmiastowe wsparcie w sytuacji, gdy samochód zawiedzie.

Stała mobilność Klientów to najważniejszy cel dla marki Samochody Dostawcze Volkswagen. Różne potrzeby transportowe sprawiają, że każdy z Klientów traktowany jest indywidualnie, także w przypadku podstawowej usługi, jaką jest udostępnienie samochodu zastępczego. Samochód zastępczy odpowiadający możliwościom transportowym auta pozostawionego w serwisie, np. na przeglądzie, pozwoli bez problemów i ograniczeń kontynuować codzienną pracę.

Pliki do pobrania:

Pobierz folder SerwisPlus (PDF, 1.4MB)

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.