Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wypełnienie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzią przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmują do wiasomośći, że przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

Najem krótkoterminowy

Oferta najmu krótkoterminowego pozwoli zwiększyć możliwości transportowe firmy.

Zgłaszając się do Partnera Serwisowego Volkswagen Samochody Dostawcze, można wynająć potrzebny samochód nawet na jeden dzień. Do dyspozycji jest cała gama modeli samochodów Użytkowych Volkswagen - Caddy, Amarok, Transporter, a także Crafter z największą przestrzenią bagażową pozwalającą na bezpieczny przewóz ładunków o długości do 4,7 metra.

Pliki do pobrania:

Pobierz folder SerwisPlus (PDF, 1.4MB)

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.