Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wypełnienie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzią przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmują do wiasomośći, że przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

Rozwiązania najwyższej klasy.

Oryginalne części Volkswagen® dostępne są na całym świecie w sieci ponad 11 tys. autoryzowanych partnerów Volkswagena.

Europejska marka samochodowa nr 1 ma najbardziej rozwiniętą sieć serwisową w porównaniu z innymi producentami samochodów w Europie. Zapewnia też swoim klientom maksymalne bezpieczeństwo na wszystkich drogach i serwis w każdym przypadku, a znane z wysokiej jakości Oryginalne części Volkswagen®, uratują niejedną sytuację. Znak marki Oryginalne części Volkswagen® jest na całym świecie gwarancją zakupu produktu, który przechodzi surową kontrolę już od procesu planowania, aż do sprzedaży.

Porównując żywotność Oryginalnych części Volkswagen® z częściami produkowanymi przez inne firmy, wyraźnie widać, jakie są koszty oszczędzania na jakości. Zysk ze stosowania części nieoryginalnych jest wątpliwy również ze względów bezpieczeństwa. W skrajnych przypadkach, zamontowanie części niewiadomego pochodzenia może powodować kolejne uszkodzenia w innych podzespołach pojazdu.

Nie tylko idealne dopasowanie, ale także zgodność materiałowa i wytrzymałościowa tworzyw, z których są wykonane Oryginalne części Volkswagen® gwarantują ich przewagę. Stosując oryginalne części można zyskać coś więcej: każda innowacja wprowadzana do produkcji natychmiast przenoszona jest na części zamienne. Oznacza to, że doskonalone są nie tylko nowe samochody, ale także te, które już od lat jeżdżą po drogach.

Na marce Volkswagen Samochody Dostawcze można polegać. Badania, planowanie, testy, produkcja i wysyłka części prowadzona jest pod ścisłą kontrolą. Volkswagen, jako producent samochodu posiada dogłębną wiedzę o stworzonym przez siebie pojeździe. Od najmniejszej śrubki do urządzeń sterujących i elektroniki. Każdy produkt jest przemyślany. A to przekłada się na spokojną i komfortową jazdę.

Zapytaj o Oryginalne części Volkswagen®.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.