Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wypełnienie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzią przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmują do wiasomośći, że przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

Tak samo dobre, a o połowę tańsze

Volkswagen jest nie tylko liderem w dziedzinie ochrony środowiska, lecz także w zakresie utylizacji i recyklingu używanych części.

To co kilkadziesiąt lat temu rozpoczęło się od pojedynczych cylindrów, pomp paliwa i gaźników dla pierwszego Garbusa, obecnie jest najbardziej rozbudowanym programem regeneracji używanych części w historii motoryzacji.

Przykładamy wielką wagę do regeneracji części zapewniającej jakość właściwą jakości uzyskiwanej w produkcji seryjnej. Przeprowadzane procesy regeneracji gwarantują optymalne działanie i bezpieczeństwo. Są zawsze uzgadniane z działami rozwoju produkcji seryjnej. Dzięki temu, nasi Klienci otrzymują Oryginalne części na wymianę w jakości równej nowym częściom, w cenach nawet o 40% niższych niż części z produkcji seryjnej.

Teraz jeszcze większe oszczędności!

Dzięki szeroko zakrojonej optymalizacji procesów i usprawnieniu wewnętrznych procedur logistycznych udało nam się znacznie obniżyć koszty poszczególnych Oryginalnych części na wymianę przy zachowaniu ich jakości. Naturalnie również Klienci odczują korzyści płynące z obniżenia kosztów.

oryginalne części volkswagen - części na wymiane - tabela korzyści

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.