Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wypełnienie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzią przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmują do wiasomośći, że przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

Oryginalne akcesoria Volkswagen®

Oryginalne akcesoria Volkswagen spełniają najwyższe wymagania marki.
Są projektowane, testowane i dopasowywane z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z naszym działem części i akcesoriów.


Kompletny katalog Akcesoriów

Katalog akcesoriów

Kompletny katalog Oryginalnych akcesoriów Volkswagen© zawiera pełny przekrój akcesoriów dostępnych dla wszystkich 4 modeli Volkswagen Samochody Dostawcze. W jednym miejscu, w przejrzystej formie prezentowane są akcesoria z kategorii: Sport i design, Obręcze ze stopu metali lekkich i kompletne koła, Komunikacja, Transport oraz Komfort i ochrona. Dostępna dodatkowo Lista akcesoriów, stanowi integralną część katalogu zawierająca dopasowanie modelowe oraz spis numerów katalogowych akcesoriów prezentowanych w katalogu.

Pobierz katalog (PDF, 17,3MB)

Lista akcesoriów

Pobierz katalog (PDF, 930,4kB)

Katalogi akcesoriów
dla wybranych modeli

Oryginalne akcesoria Volkswagen® są niezawodne, mocne i dopasowane.
Poniżej znajdą Państwo katalogi akcesoriów w formacie pdf.


Koła na miarę zimy

Koła zimowe renomowanych marek dla samochodów użytkowych Volkswagen oferują o wiele wyższy komfort prowadzenia dzięki specjalnie dobranej mieszance gumy w oponie oraz jej profilowanej formie.Zapewniają bezpieczeństwo nie tylko w trakcie jazdy na drodze pokrytej lodem czy śniegiem, ale także w temperaturach do 7°C.

Pobierz katalog (PDF, 4MB) Volkswagen dostawcze

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.