ID. Buzz i ID. Buzz Cargo

Zamów już dziś!

ID. Buzz jest gotowy do zdefiniowania na nowo
przyszłego oblicza mobilności

Czas na nową generację mobilności: oto innowacyjny ID. Buzz. To pierwsza koncepcja całkowicie elektrycznego busa od Volkswagena - multifunkcjonalny pojazd stworzony od podstaw w nowatorski sposób. W pełni elektryczny ID. Buzz pomieści rodzinę i znajomych, pozwoli sprostać wyzwaniom codzienności - nawet w wielkomiejskim gąszczu ciasnych ulic. Zapraszamy do zapoznania się z wizjonerskim designem ID. Buzz, w którym kompaktowe gabaryty łączą się z przestronnością i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Poznaj nową koncepcję przestrzeni wewnętrznej, gdzie został wykorzystany duży procent materiałów pochodzących z recyklingu. Pojazd posiada także imponujące wyposażenie komunikacyjne, funkcje cyfrowe oraz inteligentny system ID. Light. Dzięki ID. Buzz łatwo przekonasz się o zaletach nowoczesnej mobilności elektrycznej.

Design na miarę nowoczesności

Jest to hołd złożony pierwszemu modelowi „Bulli”, a jednocześnie zupełnie nowy samochód: Na życzenie dostępny w czterech dwukolorowych wersjach ID. Buzz łączy w sobie wyrazistą stylistykę i nowoczesne proporcje z innowacyjną techniką. Dzięki zupełnie nowej i przemyślanej koncepcji wnętrze tego samochodu wraz ze swymi wygodnie regulowanymi siedzeniami oferuje jeszcze więcej miejsca i jeszcze większą elastyczność, podczas gdy oświetlenie ambiente (które na życzenie może obejmować do 30 kolorów) zadba o przyjemną atmosferę. ID. Buzz całym sobą urzeka i uwodzi, oferując maksymalnie dużą przestrzeń i innowacyjną stylistykę oświetlenia.

Zrównoważona mobilność na całego

Kompleksowy zrównoważony rozwój na rzecz świadomej ekologicznie przyszłości: oto nasze podejście, którego odzwierciedleniem jest nowy ID. Buzz. Z tego względu dostarczamy go nie tylko przy zapewnieniu neutralnego bilansu emisji CO21, ale także z dedykowaną opcjonalną ładowarką naścienną ID. Charger. Użytkownik może dodatkowo naładować swój ID. Buzz certyfikowaną energią Polenergia i korzystać z pojazdu lokalnie w sposób całkowicie zeroemisyjny i świadomy ekologicznie - nawet do 419 km. Wnętrze bez skóry naturalnej oraz zastosowanie odzyskanych materiałów w wielu miejscach sprawia, że ID. Buzz łączy trwałość z dużym komfortem.

Technologia jutra do wykorzystania już dzisiaj

Dobre możliwości połączenia dzięki Car2X4, na życzenie również 30 systemów asystujących oraz dobra widoczność, którą zapewniają dostępne opcjonalnie reflektory LED-Matrix - wszystko to sprawia, że nowy ID. Buzz urzeka licznymi funkcjami cyfrowymi, a jednocześnie oferuje duży komfort i wysoką jakość. Dzięki zintegrowanej na stałe karcie SIM samochód zawsze ma połączenie z internetem: W ten sposób cyfrowe funkcje w ID Buzz zawsze będą w aktualnej wersji. Oprogramowanie systemów możesz łatwo zaktualizować jednym naciśnięciem przycisku dzięki aktualizacjom OTA („Over-the-Air”) za pośrednictwem We Connect.

{{ selectedCarDescription }}

ID. Buzz Cargo

Nowy wymiar mobilnośći dla firm

Jakie wymagania powinien spełniać nowoczesny pojazd transportowy dla Twojej firmy? Napęd elektryczny, odpowiednia pojemność transportowa i daleki zasięg - wszystko to znajdziesz w nowym ID. Buzz Cargo. Dzięki nowoczesnym sieciom, cyfrowym systemom i licznym innym inteligentnym funkcjom samochód ten oferuje jeszcze więcej możliwości. Innowacyjny pojazd ID. Buzz Cargo otwiera nowy rozdział mobilności dla firm. Wzorowany wizualnie na pierwszym modelu tzw. "Bulli" jest pierwszym w pełni elektrycznym pojazdem transportowym marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Połączenie tych dwóch cech zaowocowało powstaniem wydajnego i ekologicznego samochodu dostawczego potrafiącego sprostać niemal wszystkim wyzwaniom napotykanym na co dzień w transporcie.

Zobacz film
ID. Buzz i ID. Buzz Cargo

Zarezerwuj testową jazdę lub umów się na spotkanie z naszym doradcą już dzisiaj.

Innowacyjnie zaprojektowana przestrzeń ładunkowa sprawia, że ID. Buzz Cargo jest wyjątkowo pojemny

Nowy ID. Buzz Cargo łączy w sobie dużą pojemność akumulatora z niezwykłą zwrotnością: Niewielka średnica zawracania 11,09 m przydaje się zwłaszcza w ciasnych uliczkach miejskich. Dzięki swej nowoczesnej stylistyce przestrzeni ładunkowej nowy ID. Buzz Cargo imponuje dużą ilością miejsca, która pozwala na załadowanie do środka w poprzek dwóch w pełni załadowanych europalet. Gdyby chcieć to wyrazić w liczbach, to przestrzeń ładunkowa wynosiłaby nawet 3,9 metrów sześciennych. Inteligentne rozmieszczenie schowków w przestrzeni pasażerskiej pozwala na bezpieczne przewożenie większości przedmiotów potrzebnych w pracy (rękawice robocze, calówka itp.). W przypadku dostępnego opcjonalnie odpowiedniego doposażenia bardzo mocny napęd elektryczny bez problemów pozwala na podłączenie przyczepy o masie do 1000 kg. Tak więc nowy ID. Buzz Cargo poradzi sobie z prawie każdym wyzwaniem nowoczesnej mobilności potrzebnej do realizacji działalności gospodarczej.

Bardziej zrównoważony rozwój w nowoczesnej mobilności dla firm

Nowy, w pełni elektryczny samochód ID. Buzz Cargo oferuje nowoczesną mobilność potrzebną do prowadzenia działalności gospodarczej - nawet w przypadku koniecznych dłuższych podróży. Tym dostarczonym z neutralnym bilansem CO2 samochodem ID. Buzz Cargo pokonasz nawet 424 km bez konieczności ładowania akumulatora. A w przyszłości dzięki technologii Plug & Charge wystarczy, że podłączysz przewód do ładowania i akumulator zostanie naładowany. Ponadto napęd elektryczny w modelu ID. Buzz Cargo umożliwi ci wjazd do zielonych stref w środku miasta, do których ograniczony wjazd mogą mieć samochody z silnikiem spalinowym. Tak więc dzięki nowemu ID. Buzz Cargo będziesz jeszcze bardziej mobilny i elastyczny.

Technika przyszłości dostępna już dziś w ID. Buzz Cargo

Nowy ID. Buzz Cargo wspiera Cię na co dzień za pomocą szeregu cyfrowych funkcji na miarę technologii przyszłości. Wyposażenie opcjonalne obejmuje ponad 30 różnych systemów wspomagania i lepszą widoczność na drodze dzięki reflektorom LED Matrix. Nowy ID. Buzz Cargo zapewnia wysoki komfort i jakość. Jednocześnie dzięki zintegrowanej karcie SIM zawsze masz połączenie z internetem. W ten sposób jednym naciśnięciem przycisku możesz wygodnie zaktualizować cyfrowe funkcje dostępne w ID. Buzz Cargo dzięki aktualizacjom OTA („Over-the-Air“) za pośrednictwem We Connect.