100% nowy. I wciąż 100% Caddy.

Nowa jakość - nowy Caddy. Oprócz nowego, ekscytującego projektu, inne imponujące funkcje obejmują najnowocześniejsze systemy wspomagające kierowcę, najwyższej jakości cyfrowy kokpit (Digital Cocpit) oraz pionierski system Infotainment (Innovision Cockpit), w tym mobilne usługi online. Nowy Caddy oczywiście nadal będzie tak niezawodny, elastyczny i praktyczny jak zawsze - ale teraz jest jeszcze lepiej. Nowy Caddy jest przygotowany na wyzwania, które stawia nam codzienność.

Zmiana napędza rozwój

develop
 • Wnętrze

  Intuicyjna obsługa

  Wnętrze Caddy zostało całkowicie przeprojektowane, z czego w wiele elementów tchnięto ducha cyfryzacji. Po raz pierwszy w historii wszechstronny, nowy Caddy jest dostępny z cyfrowym kokpietem (Digital Cockpit). Dzięki tej opcji kokpit i system Infotainment tworzą jedeno ultranowoczesne środowisko cyfrowe (Innovision Cockpit). Wiele innych elementów sterujących, również zostało zdigitalizowanych: w tym moduł przycisków funkcji oświetlenia i widoczności po lewej stronie kierownicy wielofunkcyjnej oraz moduł pod ekranem systemu Infotainment jako przyciski bezpośredniego dostępu do szeregu funkcji menu. Caddy zachwyca również aktywną wentylacją przedziału pasażerskiego, wygodnymi fotelami ergoComfort z nową koncepcją siedzeń, która oferuje dwa pojedyncze siedzenia w trzecim rzędzie siedzeń oraz wiele więcej.

 • Wyświetlacze cyfrowe

  Wszystko
  w zasięgu wzroku

  Wyraźne, kontrastowe obrazy pojawiają się na wyświetlaczu cyfrowego kokpitu (Digital Cockpit), który ma przekątną ekranu 25,4 cm. Kierowca może wybrać jedną z trzech różnych konfiguracji ekranu. Są one wybierane za pomocą przycisku ,,Widok” na nowej kierownicy wielofunkcyjnej. W pierwszej konfiguracji obrotomierz i prędkościomierz są wyświetlane interaktywnie w formie klasycznych zegarów, pomiędzy którymi wyświetlane są dowolnie wybrane informację, jak np. książka telefoniczna smartfona, parametry jazdy. W najbogatszej wersji cyfrowy kokpit łączy się z szeregiem usług oferowanych przez We Connect.

 • Komfort w nowoczesnym wydaniu

  Charakterystyczny design

  Jeśli chodzi o technologię i wyposażenie, nadwozie Caddy, które może pomieścić do siedmiu miejsc - wyróżnia się szeregiem nowych funkcji: asystent automatycznego domykania drzwi przesuwnych i tylnej klapy oraz wyjątkowo duży panoramiczny dach z panelem szklanym o powierzchni 1,4 m2, który rozciąga się nad pierwszym i drugim rzędem siedzeń. Dostępne są również nowe felgi aluminiowe w rozmiarach do 18 cali oraz nowe reflektory LED - które są standardem w topowej wersji. Zupełnie nowa funkcja na pokładzie: system bezkluczykowgo uruchamiania i otwiernia Keyless Access (w skrócie Kessy).

 • Silniki

  Ekonomiczne i
  komfortowe

  Nowy Caddy może być napędzany olejem napędowym, benzyną lub gazem ziemnym. To kolejny etap ewolucji silników, które już w 2020 roku spełniają normę emisji spalin Euro 6 2021 i wszystkie są wyposażone w filtry cząstek stałych. W zależności od wersji silnika, zużycie paliwa nowego Caddy można zmniejszyć nawet o 12% w porównaniu z poprzednikiem.

 • Systemy wspomagające kierowcę

  Automatycznie jeszcze
  bardziej komfortowo

  Dzięki opcjonalnym, najnowocześniejszym systemom wspomagania kierowcy w nowym Caddy możesz usiąść wygodnie i cieszyć się każdą podróżą - tą małą i tą dużą. Dzięki funkcji Rear Cross Traffic Alert, Trailer Assist i Travel Assist oraz Emergency Assist zawsze będziesz po bezpiecznej stronie.

 • We connect

  Wygodniejszy niż kiedykolwiek: nowa cyfrowa mobilność

  Każdy nowy dostawczy Volkswagen jest wyposażony w standardowe inteligentne funkcjonalności jak usługi We Connect i liczne dodatkowe funkcje We Connect Plus: przygotowaliśmy trzy wygodne pakiety, aby Twoje wejście w świat cyfrowej mobilności było tak łatwe i wygodne, jak to tylko możliwe. Który pasuje do Ciebie najlepiej?

Zadzwoń lub napisz po więcej szczegółów!

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Sekundowa 1, 02-178, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń